Poznejte Bachovu květovou esenci Vašeho znamení zvěrokruhu a její léčivé poselství, které Vám pomůže překonat druh strachu, který bývá pro Vaše znamení typický.

12 Bachových esencí pro 12 znamení zvěrokruhu

eBook plný inspirace + překvapení

"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už několik let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby se začali cítit

ve svém životě spokojeně."

 

V tomto eBooku najde

své léčivé poselství každý z Vás. 

 

Klára Heytmánková

Ebook mě doslova dojal, svou jemností a hlubokou pravdou, odhalil mi o mém znamení něco, co není všeobecně známé, ale co já cítím. Našla jsem potvrzení, že „si to nenamlouvám“ a rozhodla jsem se si esenci zakoupit. Vím, že mi pomůže k tomu, abych taková potvrzení zvenku už nepotřebovala. Ať už vám informace k vašemu znamení sedí tak jako mně nebo ne, v eBooku máte recept, jak pomocí afirmací a Bachovek zvládat 12 základních strachů a to je velká hodnota. Život bez nich bude určitě příjemnější. Vážně už dlouho jsem nečetla něco, co by na tak málo stranách mělo tolik obsahu. A k tomu všemu ještě i praktické překvapení. Ebook nabízí nový a svěží pohled na Bachovy esence, ale zároveň je jednoduchý. Dle mého názoru vhodný jak pro naprosté začátečníky, tak i pro ty, kteří o Bachovkách už něco vědí.To všechno zdarma, určitě si ho stáhněte!

Linda Berger Božovskáosobní kouč, www.lindaberger.cz

Bachovy květové esence jsou moje srdeční záležitost, ke které jsem se dostala před deseti lety přes synovy potíže. Hned mě přesvědčily o své účinnosti a od té doby je ráda a opakovaně využívám jak pro své vlastní potřeby, tak pro potřeby dětí. Když jsem objevila Klářiny stránky a její eBook zdarma, zajímalo mě, jak je dokáže v krátkosti přiblížit lidem, kteří se s nimi třeba ještě nikdy nesetkali. A musím říct, že mě její eBook skutečně nadchl. Hravým a jednoduchým způsobem, ve kterém se opravdu neztratíte, Vám ukáže, jak s Bachovkami začít pracovat. A jakmile jednou naskočíte, další kroky již budou jednoduché.

Daniela Šmolíkováprůvodkyně mateřstvím a expertka na nošení dětí, www.danielasmolikova.cz

Pellentesque egestas facilisis sem.