Poradna Bachovy květové terapie

Emailová konzultace

Užijte si výhody emailové konzultace z pohodlí Vašeho domova a těšte se na užívací lahvičku esencí, která Vám udělá dobře na duši.

Chcete se cítit v životě spokojeně a nedaří se Vám to?

Rádi byste pocítili úlevu od dlouhodobých trápení a začali si více užívat života?

„Esence mi pomohly, cítím se mnohem lépe. Zmizel ten můj pocit totálního vyčerpáni a nechuť do všeho.“

VeronikaLysá nad Labem

"Pociťuji větší vyrovnanost, jestli to tak můžu nazvat. Věci, které se mě před tím vnitřně dotýkaly, zvládám jinak.“

AnnaOlomouc

"Cítím se mnohem lépe, než na počátku. Více myslím na sebe, a tím se nabíjím novou energií."

LucieKamenický Šenov

Bachovy květové esence, které Vám pomohou ke spokojenějšímu životu, Vám doporučím na základě naší společné EMAILOVÉ KOMUNIKACE.

Konzultace přes email dělám již dlouho a fungují velice dobře.

Komunikace probíhá v uvolněné atmosféře bezpodmínečného přijetí všeho, co se ve Vás odehrává. K Vašim prožitkům přistupuji s pokorou a vzdávám se jakéhokoliv hodnocení. Na všechny Vaše pocity máte právo.

Lahvičku se směsí Bachových esencí Vám spolu s podrobnými informacemi zašlu poštou. Kromě konzultace a užívací lahvičky Vám nabízím i něco navíc. (viz informace dole)

Pro stanovení funkční léčebně směsi mi nemusíte popisovat celý Váš životní příběh, což může u jiných druhů terapie působit nepříjemně nebo zdlouhavě. Podstatné je to, co prožíváte v posledních dnech a jak se cítíte právě teď.

Výhody emailové konzultace:

 • Nemusíte nikam jezdit.
 • Jste ve svém prostředí, kde se cítíte v bezpečí. Při psaní se Vám propojují obě mozkové hemisféry, čímž si rovnáte myšlenky a lépe se ladíte na své současné pocity. Umožní Vám to co nejpřesněji vystihnout Vás současný stav.
 • Na mé emaily odpovídáte v době, kterou si sami zvolíte.
 • Nemusíte čelit pocitům studu, více se otevřete, což je pro výběr esencí, které Vám pomohou, důležité.
 • Počet emailů, které si mezi sebou vyměníme, nemá vliv na cenu služby. Komunikaci s Vámi uzavírám v okamžiku, kdy společně cítíme, že zvolená směs esencí je pro Vás ta pravá. 

Na Váš email reaguji do druhého dne. Napíšete-li v pátek nebo o víkendu, odpovím Vám nejpozději v pondělí, napíšete-li den před státním svátkem nebo o státním svátku, odpovím Vám nejpozději první pracovní den po něm.

 Co vše služba pro Vás zahrnuje:

 • Důvěrnou konzultaci, jejímž výsledkem je pojmenování toho, co prožíváte, což je prvním důležitým krokem ke změně. Ulevovat se Vám začne už i díky tomu, že jste na svých problémech začali vědomě pracovat a situaci řešit.
 • Namíchání užívací lahvičky s přesně zvolenou směsí esencí na míru Vašim problémům spolu s návodem k užívání. (Lahvička o objemu 30 ml obsahuje směs maximálně 7 esencí, neperlivou vodu a trochu alkoholu ke konzervaci. Dětem do 1 roku alkohol do lahvičky nepřidávám. Lahvička vydrží na 5-6 týdnů užívání.)
 • Přípravu Vaší zásilky a její podání na české poště.

         bonusy:

 • Afirmace k posílení Vašeho léčebného procesu dle zakladatelky Institutu Bachovy květové terapie v Německu, Švýcarsku a Rakousku paní Mechthild Scheffer. (Afirmace jsou krátké výroky, jejichž energie odpovídá svými vibracemi energii jednotlivých esencí. Jejich vyslovováním současně s užíváním esencí se můžete aktivně účastnit procesu léčení, a tím ho podporovat.)
 • Podrobný popis účinku Vašich esencí, pozitivní mentální a emoční vzorce, které Vám esence pomohou ukotvit. Čtení těchto textů Vám pomůže na cestě k vlastnímu sebepoznání a uvědomění si programů, které Vám brání žít vlastní život ve větší rovnováze a spokojenosti.

"Největší změna je, že zmizela zchvácenost a ta nezměrná únava. Když se špatně vyspím, jsem unavená, ale už ne zničená, nepoužitelná. Je to úžasná úleva."

HankaKroměříž

„Babička dobrala druhou lahvičku a říká, že ji opravdu pomohla, cítí se mnohem lépe a je jí dobře.“

Erika Praha

"Práce mám teď opravdu dost a zvládám ji podstatně lépe. Mnohem víc se vnímám a věci, které mi nedělají dobře, se snažím co nejdřív odstranit. Je mi líp."

TomášVsetín

CENÍK:

 • Cena konzultace včetně bonusů pro 1 osobu 895 Kč + užívací lahvička esencí zdarma
 • Cena konzultace včetně bonusů pro 2 členy rodiny 1590 Kč + 2 užívací lahvičky esencí zdarma    
 • Cena kontrolní konzultace 395 Kč + užívací lahvička se stejnou kombinací esencí zdarma

poštovné ČR: 60 Kč

poštovné Slovensko a ostatní státy EU: 150 Kč

Konzultace se platí převodem na účet. Platební údaje Vám spolu s fakturou dorazí po jejím objednání na Váš email. Konzultaci s Vámi zahájím po připsání platby na můj účet.

 

Konzultaci si po vyplnění jednoduchého a krátkého formuláře objednejte zde: