Poradna Bachovy květové terapie

Emailová konzultace

Bachovy květové esence Vám doporučím na základě naší společné EMAILOVÉ KOMUNIKACE.

Konzultace s klienty přes email dělám již dlouho a fungují velice dobře.

Originální lahvička Bachových esencí

Komunikace probíhá v uvolněné atmosféře bezpodmínečného přijetí všeho, co se v klientovi odehrává. K prožitkům mých klientů přistupuji s pokorou a vzdávám se jakéhokoliv hodnocení. Všichni máme právo na svoje pocity. 

Lahvičku se směsí Bachových esencí spolu s podrobnými informacemi zasílám poštou. Svým klientům nabízím kromě konzultace a užívací lahvičky i něco navíc. (viz informace dole)

Pro stanovení funkční léčebně směsi není nutné popisovat celý Váš životní příběh, což může u jiných druhů terapie působit nepříjemně nebo zdlouhavě. Podstatné je to, co prožíváte v posledních dnech a jak se cítíte právě teď.

Výhody emailové konzultace:

 • Nemusíte nikam jezdit.
 • Jste ve svém prostředí, kde se cítíte v bezpečí. Při psaní se propojují obě mozkové hemisféry, čímž si srovnáte své myšlenky a lépe se naladíte na své současné pocity. Umožní Vám to co nejpřesněji vystihnout Vás současný stav.
 • Na mé emaily odpovídáte v době, kterou si sami zvolíte.
 • Odpadají časté pocity studu, více se otevřete, což je pro výběr správných esencí důležité.
 • Počet emailů, které si mezi sebou vyměníme, nemá vliv na cenu služby. Vzájemnou komunikaci s klientem uzavírám v okamžiku, kdy společně cítíme, že zvolená směs esencí je pro něj ta pravá. 

Na Váš email reaguji do druhého dne. Napíšete-li v pátek nebo o víkendu, odpovím Vám nejpozději v pondělí, napíšete-li den před státním svátkem nebo o státním svátku, odpovím Vám nejpozději první pracovní den po něm.

 Co vše služba zahrnuje:

 • Důvěrnou konzultaci, jejímž výsledkem je pojmenování toho, co prožíváte, podstaty problémů, což je prvním důležitým krokem ke změně. Uvolnění se dostavuje i díky tomu, že jste na svých problémech začali vědomě pracovat a situaci řešit.
 • Užívací lahvičku s přesně zvolenou směsí esencí na míru Vašim problémům spolu s návodem k užívání. (Lahvička o objemu 30 ml obsahuje směs maximálně 7 esencí, neperlivou vodu a trochu alkoholu ke konzervaci. Dětem do 1 roku se alkohol do lahvičky nepřidává. Lahvička vydrží na 5-6 týdnů užívání.)

         bonusy:

 • Afirmace k posílení celého léčebného procesu dle zakladatelky Institutu Bachovy květové terapie v Německu, Švýcarsku a Rakousku paní Mechthild Scheffer. (Afirmace jsou krátké výroky, jejichž energie odpovídá svými vibracemi energii jednotlivých esencí. Jejich vyslovováním současně s užíváním esencí se budete aktivně účastnit procesu léčení, a tím ho podporovat.)
 • Podrobný popis účinku Vašich esencí, pozitivní mentální a emoční vzorce, které tyto esence podporují. Čtení tohoto textu Vám pomůže na cestě k vlastnímu sebepoznání a uvědomění si programů, které Vám brání žít vlastní život ve větší rovnováze a spokojenosti.

CENÍK:

 • Cena konzultace včetně bonusů pro 1 osobu 855 Kč + užívací lahvička esencí zdarma
 • Cena konzultace včetně bonusů pro 2 členy rodiny 1550 Kč + 2 užívací lahvičky esencí zdarma    
 • Cena kontrolní konzultace 355 Kč + užívací lahvička se stejnou kombinací esencí zdarma

poštovné ČR: 60 Kč

poštovné Slovensko a ostatní státy EU: 150 Kč

Konzultace se platí převodem na účet. Platební údaje Vám pošlu po jejím objednání spolu s úvodními otázkami v prvním emailu. Konzultace bude pokračovat po připsání platby na můj účet.

 

Objednat konzultaci si po vyplnění jednoduchého a krátkého formuláře můžete zde: