Poradna Bachovy květové terapie

Kdy mi bachovky nejvíc pomohly aneb Děkuji

Ve kterých obdobích života jsem byla za pomoc Bachových esencí nejvděčnější?

Nechala jsem dnes na sebe tuhle otázku působit a čekala, až se mi začnou nořit obrazy a vzpomínky z mého života.

Jako první přišla vzpomínka na dobu, kdy jsem byla těhotná se svou dcerkou a procházela jsem si obavami, jak zvládnu porod. Ona byla mé druhé dítě. Svého syna jsem rodila ve svých 23 letech tak, že jsem si nechala pomoct epidurálem, a Aničku jsem chtěla ve svých  38 letech porodit úplně přirozeně. Měla jsem strach.

Míchala jsem sama sobě směsi Bachových esencí a díky nim se mi dařilo strachu nepodléhat a očekávat porod s nadhledem a klidem. Bez nich bych se cítila určitě mnohem hůř a svůj neklid a obavy bych přenášela i na svou dcerku.

Měla jsme v lednici připravenou i malou lahev s vodou, do které jsem nakapala krizovou esenci, kterou jsem chtěla upíjet cestou do porodnice. Když mě pak můj dnes už bývalý manžel vezl do porodnice ve Vrchlabí a já ležela na zadních sedačkách auta, upíjela jsem vodu z té lahvičky a byla za tu podporu nesmírně vděčná.

Anička se narodila krásná a zdravá přirozenou cestou.

Další období, kdy mě Bachovy esence doslova zachránily, byla doba, o které píši tady na webu v mém příběhu. 

Procházela jsem tehdy silnými depresemi, ke kterým se občas přidal i panický strach. Bylo to období, kdy mě Bachovy esence provázely na každém kroku. Troufám si tvrdit, že díky těm úžasným květovým esencím jsem se úplně nezbláznila, a dokázala jsem se s jejich pomocí vymanit z užívání antidepresiv.

V mém podzimním článku jsem pro Vás vyjmenovala a popsala ty esence, které se smutkem, depresemi a úzkostmi pomáhají nejvíce.

Tématu strachu jsem se pověnovala v eBooku „12 Bachových esencí pro 12 znamení zvěrokruhu“.

A do třetice bych zmínila ty situace, kdy mě čekalo nějaké veřejné vystoupení jako například tlumočení jednání ve firmě, kde jsem před lety pracovala, anebo i mé první přednášky o Bachově květové terapii pro maminky mateřských center Libereckého kaje. Byla jsem nervózní. Už jako dítě jsem prožívala obrovský stres, když jsem měla něco říct před třídou. Když učitelka zadala jako domácí úkol naučit se báseň, kterou pak předneseme před spolužáky, byla to pro mě noční můra.

Před veřejnými vystoupeními jsem sama sobě míchala esence na posílení sebedůvěry, na zaměření se na pozitivní výsledek a na zmírnění obav. Hodně mi to pomáhalo.

Časem jsem se ve vystupování před lidmi vytrénovala. Pokud bych měla dnes nějaké důležité veřejné vystoupení, nebyla bych už tak nervózní, ale i tak bych si jako podporu nějakou užívací směs připravila.

A tak na závěr vyjadřuji jedno velké ♥ DĚKUJI ♥ mým milovaným pomocníkům Bachovým květovým esencí, které jsou součástí mého života už tolik let.

Reference od mých klientů najdete na stránce s ohlasy nahoře. Podívejte se sem>>>

Zajímá Vás, jaká Bachova esence patří k Vašemu znamení zvěrokruhu a s překonáním jakého strachu Vám může pomoct? Odpověď najdete v mém eBooku ZDARMA>>>

Přeji Vám spokojené dny

Klára ♥

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby se začali cítit ve svém životě spokojeně." Jsem autorkou eBooku "12 Bachových esencí pro 12 znamení zvěrokruhu." eBook najdete zde >>> Můj příběh najdete zde >>>
Komentáře