Poradna Bachovy květové terapie

Teenagerům nebývá hej aneb když duše bolí

Do mé poradny přibývá stále více maminek, které chtějí objednat esence k užívání pro své -náctileté děti. Pro každou mámu je těžké, když se musí koukat na to, jak jí doma chodí její syn nebo dcera jak tělo bez duše.

Sama si vzpomínám na to, jak jsem svojí mamince zoufalým hlasem volala v mých 16 letech do obličeje, že nechápu, jaký to tady na tom světe má smysl a proč tu teda jsem. Velmi rychle jsem si našla sebedestruktivní způsob, jak z těchto stavů uniknout a ulevit si. Když jsem se přiopila, nesnesitelná tíha  a prázdnota zmizely. Lepší způsob jsem tenkrát nenašla.

Když někdo kolem mě řekne, že život rychle utíká a že by se rád znovu vrátil do období dospívání a mladších let, odpovídám, že já jsem ráda, že mám tohle období za sebou. Ačkoliv mi život přichystal v průběhu let tak jako každému spoustu výzev a náročných situací, mám pocit, že nikdy jsem necítila takovou prázdnotu jako tenkrát.

Jaké Bachovy esence mohou v období dospívání pomoct?

Wilde Oat (sveřep) – ulevuje od nespokojenosti, frustrace a pomáhá nasměrovat

Crabe Apple (jabloň) – pomáhá přijmout svůj vzhled

Mustard (hořčice) – ulevuje od deprese a smutku

Larch (modřín) – podporuje sebejistotu

Beech (buk) – pomáhá vidět na svém okolí to pozitivní

Wilde Rose (růže šípková) – ulevuje od stavů rezignace, dodává chuť do života

Cherry Plum (myrobalán) – otvírá, uvolňuje a ulevuje od citového zmatku

Walnut (vlašský ořech) – pomáhá tělu vyrovnat se s hormonálními změnami

Gorse (hlodaš) – ulevuje od pocitů beznaděje, pomáhá vidět cestu

Je hodně dospívajících, kteří rádi přivítají pomoc a nechají si pro sebe Bachovy esence k užívání vybrat. Pak je samozřejmě také hodně těch, kteří takovou formu pomoci odmítají. Často je to i díky přirozenému období vzdoru vůči všemu, co jim nabízejí jejich rodiče. S Bachovými esencemi můžete Vaše dospívající dítě podpořit samozřejmě jen v tom případě, že ono samo chce.

Chcete se dozvědět o Bachových esencích více? Začtěte se zde>>>

6 nových referencí od mých klientů najdete na stránce s ohlasy nahoře. Podívejte se sem>>>

Zajímá Vás, jaká Bachova esence patří k Vašemu znamení zvěrokruhu a s překonáním jakého strachu Vám může pomoct? Odpověď najdete v mém eBooku ZDARMA>>>

Přeji Vám spokojené dny

Klára 

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby se začali cítit ve svém životě spokojeně." Jsem autorkou eBooku "12 Bachových esencí pro 12 znamení zvěrokruhu." eBook najdete zde >>> Můj příběh najdete zde >>>
Komentáře